Menü
Hakkımızda

DELTA Elektronik ve Dış Tic. Ltd. Şti. 2006 yılında kurulmuş olup elektronik ve dış ticaret sektöründe uzun süre deneyim kazanmış başarılı personellerinin dürüst ve özverili çalışmaları sayesinde her geçen gün hızla büyümektedir. kurumsallaşma yönünde emin adımlarla ilerleyen şirketimiz aynı zamanda farklı sektörlerde hizmet vererek çok yönlü bir şirket olma çabasını ortaya koymaktadır.


Uzakdoğu ülkeleri başta olmak üzere Avrupa ve Amerika da deneyimli personellere sahip tedarik ofisleri olan çok uluslu bir ithalat ihracat şirketidir. Ana prensibimiz yurtdışındaki fabrikalarla direkt çalışarak ürün kalite- fiyat  politikasını en üst düzeyde tutarak değerli müşterilerimize ulaştırmaktır. Şu anda 500'ün üzerinde fabrika ile direkt temas halinde bulunmaktadır.

Kaliteyi ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda bulunduran  ve  değişik sektörlerdeki 600'e yakın firmaya hizmet vermektedir

Vizyon:
DELTA Elektronik ve Dış Tic. Ltd. Şti. gelişime ve yeniliklere açık kurumsal yapısıyla, eğitimli ve düzeyli personelleri ile sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi kendisine amaç edinmiştir. Gerek üretim sürecinde gerek tedarik aşamasında gerekse de satış sonrası hizmetlerde yasa ve yönetmeliklere uygun, kalite standartları çerçevesinde çalışmaktadır.

Misyon:
Prensiplerimiz çerçevesinde çalışarak, müşterilerimize en yüksek seviyede artı değer katmayı ilke edindik. Hedefimiz hem kazanarak hem de kazandırarak büyümektir. Bu bağlamda tecrübeli ve uzman kadromuz, yaratıcı, yenilikçi yapımız, taklitten, şablondan ve klişeden uzak, özgün, etik değerlerimiz ve sizlerin güveni ile büyümekteyiz.